1855 - Danmark - 1 IIIb
4 R.B.S. Thiele III gulburn på brev annulleret med nr.stempel "16" og sidestemplet antiqua Flensburg d. 7.1.1855 til Baron v. Hobe, Gelting. Signeret Møller BPP.
Lot: 323271
DKK 250,00 |
4 RBS
Thiele III