1863 - Danmark - 7
4 sk. 1858 på brev med indhold dateret Achtrup annulleret med nr.stempel "86" og sidestemplet antiqua Læk d. 18.7.1863 til Hamburg.
Lot: 232274
DKK 100,00 |
Breve > Slesvig > Schleswig-Holstein