1919 - Slesvig - 6192
Ufrankeret fransk krigsfangebrev med indhold dateret d. 15.9.1919 og stemplet Paris d. 20.9.1919 til Oesby, Nordslesvig.
Lot: 183802
DKK 150,00 |
1. verdenskrig
Breve > Slesvig > 1. Verdenskrig