Kurven er tom.
1922 - Norge - Ubrugt
Fridtjof Nansen (1861-1930), norsk polarfarer, opdagelsesrejsende, diplomat og videnskabsmand. Original kultegning signeret og dateret 1922. 16½x23 cm.