1909 - Island - 1000
1 eyr og 4 aur To Konger på brevkort (Vestmannaeyjar) dateret på Vestmannaøerne d. 12.10.1909 annulleret med skibsstempel "Fra Island" og sidestemplet Kjøbenhavn d. 25.10.1909 til Odense, Danmark.
Lot: 332448
Sluttet | 05-04-2021 21:02:00 |
Vindende bud: | DKK 405,00 |
Bud historik: | 4 bud |