1861 - Slesvig - 7
4 sk. 1858 udg. på brev med indhold dateret i Degebüll annulleret med nr.stempel "86" og sidestemplet antiqua Læk d. 4.10.1861 til Altona.
Lot: 335165
Sluttet | 02-06-2021 21:09:25 |
Vindende bud: | DKK 242,00 |
Bud historik: | 3 bud |
Breve > Slesvig > Schleswig-Holstein