1860 - Slesvig - DAKA 33.04, 33.07 - 6070
4 sk. 1858 udg. på brev med indhold dateret Aller Præstegaard annulleret med nr.stempel "12" og sidestemplet antiqua Christiansfeld d. 17.10.1860 via Aabenraa til Sønderborg.
Lot: 335169
Sluttet | 12-05-2021 21:47:43 |
Vindende bud: | DKK 825,00 |
Bud historik: | 10 bud |
Breve > Slesvig > Nordslesvig Stempler