1906 - Danmark - SK 1322 - 9240

5 øre Chr. IX på brevkort (Store Restrup) dateret Store Restrup og annulleret med stjernestempel SØNDERHOLM og sidestemplet bureau Aalborg - Aars T.56 d. 10.11.1906 til København.

Lot: 338446
DKK 300,00