1849 - England - 8900

1849. Brev med indhold dateret i Hull d. 30.3.1849 stemplet ved det genåbnede danske postkontor K.D.O.P.A. Hamburg d. 6.4.1849 til Randers.

Lot: 594
Sluttet 07-12-2021 22:38:50
Vindende bud: DKK 800,00
Bud historik: 5 bud