1849 - England - 8900
1849. Brev med indhold dateret i Hull d. 30.3.1849 stemplet ved det genåbnede danske postkontor K.D.O.P.A. Hamburg d. 6.4.1849 til Randers.
Lot: 594
Sluttet | 07-12-2021 22:38:50 |
Vindende bud: | DKK 800,00 |
Bud historik: | 5 bud |
Førfilateli/Franco