1849 - England - 8900
1849. Brev med indhold dateret i Hull d. 4.5.1849 stemplet ved det genåbnede danske postkontor K.D.O.P.A. Hamburg d. 7.5.1849 til Randers.
Lot: 595
Sluttet | 07-12-2021 22:39:00 |
Vindende bud: | DKK 484,00 |
Bud historik: | 2 bud |
Førfilateli/Franco