1959 - Sverige

Ufrankeret UNEF Air Letter med indhold dateret i Gaza stemplet Svenska FN-Bataljonen Egypten d. 4.11.1959 og rødt United Nations Emergency Force d. 5.11.1959 til Helsingborg, Sverige.

Lot: 347922
DKK 45,00