1923 - Island
15 aur Chr. X på brevkort (Isafjordur med skibe) dateret d. 13.8.1923 og annulleret med norsk maskinstempel i Bergen d. 22.8.1923 og sidestemplet "Paquebot" til Bergen, Norge.
Lot: 348127
Sluttet | 19-01-2022 21:31:40 |
Vindende bud: | DKK 413,00 |
Bud historik: | 4 bud |