1850 - Slesvig
1850. Portobrev med indhold dateret Tungendorf og stemplet antiqua Neumünster d. 17.2.1850 til Carlshütte pr. Rendsburg.
Lot: 357073
DKK 150,00 |
Førfilateli/Franco
Breve > Slesvig > Schleswig-Holstein