1861 - Slesvig - DAKA 13.01, 13.03 - 6262

4 sk. 1858 udg. på BREVFORSIDE annulleret med tydeligt nr.stempel “161” og sidestemplet antiqua Ballum d. 22.7.1861 til Visby Mølle. Pæne aftryk af 2 sjældne stempler. Signeret Møller BPP.

Lot: 356248
DKK 1.500,00