1966 - Grønland - 55 - 3921
40 øre Fr. IX (Landmåler i arbejde ved Tasaq nær Kvanefjeld) dateret Dyrnæs og stemplet Narssaq d. 12.8.1966 til Tårbæk, Danmark.
Lot: 358658
Sluttet | 29-06-2022 21:39:14 |
Vindende bud: | DKK 699,00 |
Bud historik: | 15 bud |