1831 - Danmark - 3000
1831. Kolera-brev. Portobrev dateret i Helsingør d. 17.10.1831 og stemplet Helsingborg d. 17.10.1831 til Mandal, Norge. Huller efter desinficering.
Lot: 356341
DKK 1.250,00 |
Førfilateli/Franco