1908 - Danmark - SK 0168 - 8782

3 øre Tjenestebrevkort fra Urlev Stenderup Pastorat dateret i Urlev d. 14.2.1908 annulleret med stjernestempel BRAASKOV og sidestemplet bureau Horsens - Juelsminde T.7 til Stenderup.

Lot: 360735
DKK 75,00