1937 - Danmark - 240 - 9900
10 øre Regentjubilæum på brevkort dateret Frederikshavn annulleret med norsk stempel i Oslo d. 9.8.1937 og sidestemplet "Paquebot" til Esbjerg.
Lot: 362109
DKK 100,00 |
Breve > Norge > Skibspost