2004 - Danmark - 8000

Ufrankeret brev fra Århus med mærkat "Frimærke faldet af under postbehandling / Østjyllands Postcenster" stemplet Østjyllands Postcenster 8245 Risskov Ø d. 7.4.2004 til København. Bagklap mangler.

Lot: 201200
DKK 60,00