1915 - Danmark - SK 0870 - 9733
5 øre Chr. X på brevkort dateret i Thise d. 1.2.1915 annulleret med stjernestempel MANNA og sidestemplet med yderligt placeret stempel i Brønderslev til Ollerup Højskole pr. Svendborg.
Lot: 372204
Sluttet | 08-02-2023 21:28:56 |
Vindende bud: | DKK 75,00 |
Bud historik: | 1 bud |