1924 - Danmark - SK 1366 - 4900

5 øre og 10 øre Bølgelinie på brevkort dateret Majbølle annulleret med stjernestempel TILLITZE og sidestemplet Nakskov d. 5.1.1924 til Askø pr. Søllested.

Lot: 203345
DKK 60,00