1859 - Danmark - 4
4 sk. 1854 udg. på brev dateret Neumünster d. 30.8.1859 annulleret med svagt nr.stempel og sidestemplet Schlesw.:Spedit:Bureau til Rendsburg.
Lot: 203659
DKK 60,00 |