1908 - Danmark - SK 1049 - 7300
5 øre Fr. VIII på brevkort dateret Lerager mark annulleret med stjernestempel RIIS og sidestemplet Jellinge d. 13.8.1908 til Vejle.
Lot: 380608
DKK 60,00 |