1940 - Danmark - EB 96 - 8773
10 øre helsagsbrevkort (fabr. 134) dateret Gylling og annulleret Aarhus d. 29.3.1940 og sidestemplet "Rutebilbrev" til København. Nålehuller.
Lot: 383454
DKK 60,00 |
Helsager
Enkeltbrevkort
Breve > Danmark stempler > Rutebilstempler