1950 - Danmark - 306 - 3770
15 øre Fr. IX på brevkort dateret i Allinge annulleret København d. 10.7.1950 og sidestemplet "Fra Bornholm" til Søborg.
Lot: 385004
DKK 100,00 |
Breve > Danmark stempler > Bornholm