1938 - Danmark - SK 0264 - 8700
10 øre Bølgelinie på brevkort dateret Helvetia annulleret med udslebet stjernestempel ENDELAVE og sidestemplet Horsens d. 11.5.1938 til Træden skole pr. Tønning St.
Lot: 395009
Sluttet | 01-05-2024 21:44:25 |
Vindende bud: | DKK 93,00 |
Bud historik: | 3 bud |