1803 - Danmark

1803. Francobrev dateret Flensburg d. 21.11.1803 til Bordeaux, Frankrig. Påskrevet: "Frco: Hambg.". Stemplet "R.4" og DÆNNEMARK

Lot: 209248
DKK 500,00