1803 - Danmark
1803. Francobrev dateret Flensburg d. 21.11.1803 til Bordeaux, Frankrig. Påskrevet: "Frco: Hambg.". Stemplet "R.4" og DÆNNEMARK
Lot: 209248
DKK 500,00 |
Førfilateli/Franco
Breve > Slesvig > Schleswig-Holstein