Danmark - 13 - 8700
4 sk. Krone/Scepter på brev annulleret med nr.stempel "30" og sidestemplet antiqua Horsens d. 15.8.18xx til offiver på søfortet "Trekroner" ved Kjøbenhavn. Mærke med takningsmangler.
Lot: 213701
DKK 200,00 |