1862 - Danmark - 7
4 sk. 1858 udg. på brev annulleret med nr.stempel "2" og sidestemplet antiqua K.D.O.P.A. Hamburg d. 13.2.1862 til Friedrichstadt. Del af omslag mangler.
Lot: 219761
DKK 75,00 |
Breve > Slesvig > Schleswig-Holstein