1863 - Danmark - 9 - 4200
4 sk. stukken kant på brev annulleret med nr.stempel "65" og sidestemplet antiqua Slagelse d. 21.5.1863 til Fredericia. Noget slidt med div. mangler.
Lot: 219768
DKK 75,00 |