1854 - Danmark - 1 IIb - 7800
4 R.B.S. Thiele IIb rødbrun med fuld rand på brev dateret Gl. Skivehuus annulleret med svagt nr.stempel "64" og sidestemplet antiqua Skive d. 25.2.1854 til Randers.
Lot: 219790
DKK 400,00 |
4 RBS
Thiele II