1858 - Danmark - 4 - 1000
4 sk. 1854 udg. på brev med indhold dateret Altona d. 16.1.1858 annulleret med svagt nr.stempel "168" og sidestemplet svagt Holst: Eisenb: Postsp:Bureau d. 18.1.1858 til Kjøbenhavn.
Lot: 221267
DKK 75,00 |