1935 - Danmark - EB 86 - 6610
10 øre helsagsbrevkort (fabr. 116) dateret Københoved, annulleret med brotype IIc Rødding d. 10.10.1935 og sidestemplet "Rutebilbrev" til Valby.
Lot: 224623
DKK 125,00 |
Helsager
Enkeltbrevkort
Breve > Danmark stempler > Rutebilstempler