1935 - Danmark - EB 86 - 6610

10 øre helsagsbrevkort (fabr. 116) dateret Københoved, annulleret med brotype IIc Rødding d. 10.10.1935 og sidestemplet "Rutebilbrev" til Valby.

Lot: 224623
DKK 125,00