Danmark - 7 - 5610
4 sk. 1858 udg. på brev med kopi af brev dateret Amsterdam d. 13.3. annulleret med nr.stempel "2" og sidestemplet K.D.O.P.A. Hamburg d. 18.3.18xx til Assens. Påskrevet "via Flensburg".
Lot: 227647
DKK 200,00 |