1951 - Dansk Vestindien - 2720

15 cents Luftpost på brevkort (M/S "Falstria") dateret Atlanterhavet og stemplet Charlotte Amalie V.I. d. 7.4.1951 til Vanløse, Danmark. Ubekendt efter adresse.

Lot: 239096
DKK 60,00