1851 - Danmark - 1 - 5000
4 R.B.S. Ferslew på brev med indhold dateret Bremen d. 30.7.1851 annulleret med stumt stempel og sidestemplet med 1½-ringsstempel Husum d. 7.8.1851 til Odense.
Lot: 2
Sluttet | 30-12-2015 23:59:59 |
Start bud: | DKK 1.000,00 |
Bud historik: | 0 bud |
4 RBS
Breve > Danmark udgaver > 4 RBS > Ferslew