1854 - Danmark - 1 IIIc
4 R.B.S. Thiele III gråbrun plade III nr. 90 på lille brev dateret Ammenhof annulleret med nr.stempel “121” og sidestemplet antiqua Kiel d. 11.10.1854 til Graf von Reventlow-Criminil på godset Emkendorf. Fuldt indhold.
Lot: 7
Sluttet | 18-11-2015 21:00:42 |
Vindende bud: | DKK 550,00 |
Bud historik: | 2 bud |
4 RBS
Breve > Danmark udgaver > 4 RBS > Thiele III