1856 - Danmark - 4 - 3000
4 sk. 1854 udg. på Sørgebrev dateret Stockholm d. 25.2. 1856. Frankeret til landsporto og sendt via forwarding agent: Belfour, Eliah, Rainals & Co. i Helsingør med nr.stempel “24” og sidestemplet antiqua Helsingør d. 4.3. 1856 til Slesvig i hertugdømmerne.
Lot: 14
Sluttet | 18-11-2015 21:01:31 |
Vindende bud: | DKK 880,00 |
Bud historik: | 2 bud |