1859 - Slesvig - 7
4 sk. 1858 udg. 1. tryk på smukt brev annulleret med nr.stempel “132” og sidestemplet antiqua Remmels d. 14.1. 1859 til Neumünster. Signeret Møller.
Lot: 661
Sluttet | 18-11-2015 22:17:00 |
Vindende bud: | DKK 500,00 |
Bud historik: | 1 bud |
Breve > Slesvig > Schleswig-Holstein