1907 - Færøerne - 54 - 3800
5 øre Fr. VIII og Julemærke 1907 på brevkort dateret på Thorshavn Rhed med skibsstempel Fra Færöerne og sidestemplet Kjøbenhavn d. 24.12.1907 til København. Julemærke med fold.
Lot: 753
Sluttet | 28-11-2015 18:25:59 |
Start bud: | DKK 1.500,00 |
Bud historik: | 0 bud |
Julemærker m.m.
Breve > Færøerne > Stempler/skibspost