1900 - Finland
10 pen. helsagsbrevkort dateret Rauhaniemi annulleret med figur-skibsstempel og sidestemplet Helsingfors d. 5.6.1900 til Helsingfors.
Lot: 912
Sluttet |
30-12-2015 23:59:59 |
Start bud:
DKK 300,00 |
Bud historik: |
0 bud