1939 - Island - Facit 11
20 aur Chr. X helsags-korrespondancekort dateret i Reykjavik d. 23.2.1939 annulleret med norsk stempel i Bergen d. 28.2.1939 og sidestemplet Paquebot til Stockholm, Sverige.
Lot: 952
Sluttet | 30-12-2015 23:59:59 |
Start bud: | DKK 500,00 |
Bud historik: | 0 bud |