1919 - Norge
Ufrankeret OAS fotokort (HMS Tyne og minestrygere i Lervik) dateret d. 23.8.1919 og maskinstemplet London Received from H.M.Ships No Charge to be Raised d. 28.8.1919 til Brigdewater, England. Fra den britiske minerydning af Nordsøen mellem Norge og Scotland.
Lot: 973
Sluttet | 30-12-2015 23:59:59 |
Start bud: | DKK 600,00 |
Bud historik: | 0 bud |