1854 - Danmark - 1 IIIc - 4220

4 R.B.S. Thiele III gråbrun på nusset brev dateret d. 24.12.1854 annulleret med nr.stempel "37" og sidestemplet antigua Korsöer d. 27.12.1854 til Haderslev.

Lot: 239977
DKK 125,00