1854 - Danmark - 1 IIIc - 4220
4 R.B.S. Thiele III gråbrun på nusset brev dateret d. 24.12.1854 annulleret med nr.stempel "37" og sidestemplet antigua Korsöer d. 27.12.1854 til Haderslev.
Lot: 239977
DKK 125,00 |
4 RBS
Thiele III