Kurven er tom.
1958 - Grønland - 3950
Stort udklip fra stykseddel stemplet EGEDESMINDE 3.7.1958 til AKUNAQ PR. EGEDESMINDE 3.7.1958. Tydelige stempler. Sign. Osper BPP