1951 - Danmark - 1000
Kredit-Bilag - S.6085 (6-46 A6) dateret 7.3.1951 med vedhæftet talon fra indbetalingskort stemplet Postgirokontoret København 24.2.1951.
Lot: 138744
DKK 30,00 |
Postale Formularer