1976 - Danmark - 486, 462 - 2800
80 øre Fr. IX og 3 kr. Rigsvåben i parstykker på adressekort for pakke fra Lyngby d. 15.1.1976 til Odense. Stemplet "Pakke mangler".
Lot: 246010
DKK 30,00 |