1860 - Slesvig
1860. Ufrankeret portobrev med indhold dateret Gelting, stemplet Cappeln d. 20.3.1860 til Lübeck. På bagsiden særligt Lübeck "hattestempel" K.D.O.P.A. No1 d. 22.3.1860
Lot: 143033
DKK 200,00 |
Førfilateli/Franco
Breve > Slesvig > Schleswig-Holstein