1851 - Danmark - 1 - 5000

4 R.B.S. Ferslew på brev med indhold dateret Bremen d. 30.7.1851 annulleret med stumt stempel og sidestemplet med 1½-ringsstempel Husum d. 7.8.1851 til Odense.

Lot: 3113197
Tid tilbage:1 dage 2 timer (29-05-2017 21:26:40)
Start bud:DKK 1.000,00
Bud historik:0 bud
Dit maksimum bud: DKK
(DKK 1.000,00 eller mere)