1851 - Danmark - 1 - 5000

4 R.B.S. Ferslew på brev med indhold dateret Bremen d. 30.7.1851 annulleret med stumt stempel og sidestemplet med 1½-ringsstempel Husum d. 7.8.1851 til Odense.

Lot: 3113197
DKK 1.000,00